Pełna lista zadań

Z głową w chmurach – wspinać się każdy może

Wspinaczka to coraz bardziej popularny sport dający możliwość wszechstronnego rozwoju całego organizmu (angażuje wszystkie grupy mięśniowe, buduje siłę przy jednoczesnym rozwoju zwinności, uczy koncentracji i planowania motorycznego) . I jak się okazuje nie jest już sportem tylko dla wybranych. Wbrew pozorom wspinaczka to także sport rodzinny! Zadbajmy o rozwój i zdrowie naszego organizmu i naszych najbliższych w alternatywny i ciekawy sposób.
Proponujemy Państwu zadanie, poprzez które chcemy dać mieszkańcom powiatu myślenickiego możliwość rozpoczęcia przygody ze wspinaczką skałkową pod okiem doświadczonych instruktorów bez ponoszenia początkowych wysokich kosztów.
Zadanie zakłada organizację całodniowych wyjazdów dla całych rodzin oraz grup indywidualnych osób w tzw. skały, czyli rejony Jury Krakowsko-Częstochowskiej (Dolina Bolechowicka, Dolina Kobylańska, Słoneczne Skały itp.), gdzie pod okiem wykwalifikowanych instruktorów będzie można nabyć podstawowe umiejętności wspinaczkowe, dowiedzieć się jak to robić bezpiecznie i „z głową” , zdobyć podstawową wiedzę na temat operacji sprzętowych i manewrów z liną. A wszystko to w otoczeniu pięknych krajobrazów.
Nie czekaj – głosuj – przygoda jest na wyciągnięcie ręki.

KOD ZADANIA

POD11

RODZAJ ZADANIA

Zadanie małe

ZASIĘG ZADANIA

p. myślenicki

CHARAKTER ZADANIA

Sportowy

KOSZT ZADANIA

99 900,00 zł

MOŻESZ ZAGŁOSOWAĆ NA TO ZADANIE JEŚLI JESTEŚ MIESZKAŃCEM SUBREGIONU:

Subregion Podhalański (powiat: suski, tatrzański, nowotarski, wadowicki, myślenicki)